1+1, Mjr. Nováka, Ostrava-Hrabůvka

Ref.kód : 0203

Adresa :

Mjr. Nováka, Ostrava-Hrabůvka
70030 Ostrava

Kraj : Moravskoslezský kraj

Vybavení :

  • plastová okna
  • kuchyňská linka
  • kombinovaný sporák
  • digestoř
  • příprava na napojení pračky
  • vana
  • samostatné WC

Informace :

Nájemné 3 613 Kč / měsíc
Záloha na služby 1 416 Kč / měsíc
Zálohy za každou další osobu 536 Kč / měsíc
Vratný depozit 30 000 Kč
Odměna RK - jednorázová 5 000 Kč

Podrobnosti :

Stav nemovitosti zrekonstruováno
Plocha 37,25 m²
Pokojů 1
Kuchyní 1
Koupelen 1
Toalet 1
Způsob vytápění ústřední dálkové

Nabízíme Vám zrekonstruovaný byt 1+1 o výměrě 37,25 m2 na ulici Mjr. Nováka v Ostravě - Hrabůvce s možností přihlášení k trvalému pobytu.

Kuchyň je vybavena rohovou kuchyňskou linkou s kombinovaným sporákem a digestoří. V koupelně je vana, umyvadlo a je zde provedena příprava na napojení automatické pračky. Samostatné WC. V předsíni a v kuchyni je dlažba. V pokoji je položená plovoucí podlaha. Vytápění je centrální, s možností využití společné kočárkárny a kolárny.

Lokalita je vhodná k rodinnému bydlení, dům se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti - zastávky MHD, obchody, poliklinika, v těsné blízkosti základní a mateřské školy. Za domem je dětské hřiště, park se zelení a cyklostezka.

Měsíční nájem: 3 613 Kč

Záloha na služby na 1 osobu (vytápění, teplá a studená voda, osvětlení a úklid společných prostor, výtah): 1 416 Kč, každá další osoba navíc 536 Kč.

Minimální vratný depozit ve výši 30 000 Kč. Ve výjimečných případech lze část depozitu složit formou splátek. Odměna RK je ve výši 5 000 Kč.

Poloha :

V případě dalších dotazů se zájemce může informovat telefonicky na čísle +420 607 301 301 nebo osobně v kanceláři na ulici Horní 885/14 v Ostravě – Hrabůvce. Případně nám zanechte prosím dotaz. Zavoláme vám nebo odpovíme e-mailem.
Kliknutím na "Odeslat" souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti AB REAL SERVIS, s.r.o.

Zpět na seznam

Kde nás najdete?

Spolupráce mezi společnostmi

AB REAL SERVIS s.r.o. ve spolupráci se společností
AB SPRÁVA NEMOVITOSTÍ s.r.o.
a  AB SPRÁVA REALIT s.r.o. 
nabízí k nájmu  bytové a nebytové prostory převážně na území Ostrava Jih.