• Úvod
  • Byty
  • byt Atyp
  • 1+kk, Klegova, Ostrava-Hrabůvka, k nastěhování ihned

<< StránkyNásledující >>

1+kk, Klegova, Ostrava-Hrabůvka, k nastěhování ihned

Ref.kód : 7005

Adresa :

Klegova, Ostrava-Hrabůvka
70030 Ostrava

Kraj : Moravskoslezský kraj

Informace :

Nájemné 4 995 Kč / měsíc
Záloha na služby 1 820 Kč / měsíc
Zálohy za každou další osobu 700 Kč / měsíc
Vratný depozit 30 000 Kč
Odměna RK - jednorázová 5 000 Kč

Podrobnosti :

Stav nemovitosti novostavba
Plocha 39,33 m²
Pokojů 1
Patro 2
Koupelen 1
Způsob vytápění ústřední dálkové

Nabízíme k nájmu byt na ulici Klegova 771/19 v Ostravě-Hrabůvce v celooploceném areálu s možnosti přihlášení k trvalému pobytu.

Byt se nachází v moderním domě o třech nadzemních podlažích. Předmětný byt o velikosti 39,33m2 je umístěn ve 2. nadzemním podlaží.

Byt o velikosti  1+kk má kuchyňskou část vybavenou bílou rohovou kuchyňskou linkou ve vysokém lesku s vestavěnou indukční varnou deskou, multifunkční troubou s grilem, digestoří. V kuchyňské části je položena dlažba, v obytné zóně je moderní šedá plovoucí podlaha. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, zrcadlem s osvětlením, wc a je zde provedena i příprava na napojení automatické pračky a sušičky. Celý byt má ústřední vytápění. K bytu je možno pronajmout i sklepní kóji.

Celooplocený areál, společné prostory domu včetně samotných bytů je zcela nekuřácký.

Velkou výhodou umístění bytu je absolutní dostupnost. Tramvaje, autobusy, zdravotnické zařízení, základní a mateřské školy, obchody, pošta, bankomaty a banky.

Měsíční nájem: 4 995 Kč

Záloha na služby na 1 osobu 1 820 Kč (vytápění, teplá a studená voda, osvětlení a úklid společných prostor), každá další osoba navíc: 700 Kč.

Vratný depozit je ve výši 30 000 Kč, ve výjimečných případech lze část depozitu složit formou splátek. Odměna RK je ve výši 5 000 Kč.

Tato nabídka není návrhem na uzavření nájemní smlouvy. Vyhrazujeme si právo na změny.

Poloha :

V případě dalších dotazů se zájemce může informovat telefonicky na čísle +420 607 301 301 nebo osobně v kanceláři na ulici Mjr. Nováka 1261/39 v Ostravě – Hrabůvce. Případně nám zanechte prosím dotaz. Zavoláme vám nebo odpovíme e-mailem.
Kliknutím na "Odeslat" souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti AB REAL SERVIS, s.r.o.

Zpět na seznam

KDE NÁS NAJDETE?